Nabízíme kompletní služby nejen pro muzikanty
a kapely pod jednou střechou.

Vaše nové album může být kompletně vydané za několik dní…

Vše většinou začíná v nahrávacím studiu, ale pokud se chcete rozehrá, můžete si třeba jen na pár hodin pronajmout naší zkušebnu. Přímo u studia je možnost parkování, ve studiu je bar s kuchyňkou (mikrovlnka s grilem, lednička, rychlovarná konvice) a samozřejmě točené pivo (kácovský Hubertus). Pro méně náročné je zde i možnost přespání.  Se zvukařem se domluvíte, jestli chcete nahrávat najednou nebo postupně. Pokud chcete nahrávku pojmout jako živý koncert v našem sále (ale uspořádání 30-50 míst). Z nahrávání je možné pořídit fotodokumentace či videozáznam. Po nahrávání nísleduje mastering.

A zatím co náš zvukař pracuje na Vašich nahrávkách, vy se můžete přesunou o jedno patro výš, kde je naše fotostudio. Pofesionální fotografie budete potřebovat nejen na booklet Vašeho alba, ale i pro Vaší další propagaci. Pro dámy je poruce i vizážista případně kadeřník. Samozřejmě je možné fotit i v exteriérech. Vše záleží na Vašem příní a Vašich představách.

Samozřejmě se může obrátit na naše kreativní a grafické studio, které Vám může vymyslet kompletní scénář focení a celé vizuální stránky Vašeho alba a jeho propagace. Připravíme grafické návrhy nejem obalu Vašeho alba, ale i veškerých dalších tiskovin (vizitky, letáky, plakáty, podpisové karty, bannery, billboardy) a dalších propagačních předmětů (trika, placky, fitry, čepice, mikiny…). Schválené návrhy jdou rovno do výroby. Vzorky můžete mít hotové za několik minut. Přímo ve studiu máme zařízení na expresní digitální tisk, velkoformátový tisk, potisk triček. Vše doplňuje výroba placek, kuřáckých filtrů, polepů automobilů samolepícími foliemi…

Ale zpátky do nahrávacího studia. Master Vašeho alba je hotový, maketa bookletu vytištěná. Pokud jste spokojeni, můžeme se pustit do výroby. Menší náklad můžete mít hotový za několik hodin. Nabízíme duplikaci CD a DVD na profesionálnách duplikátotech. V nabíce máme samozzřejmě i lisovaná CD a DVD, vinyly a MC.

Vaše album Vám samozřejmě můžeme vydat Máme vlastní vydavatelsví a nakladatetelsví. A pokud má někdo z Vás i literární vlohy, můžeme Vám vydat třeba i knihu (grafická úprava a tisk je samozřejmostí).

A samozřejme, aby někdo chodil na Vaše koncerty  a kupoval Vaše album, musí o Vás vědět. Ať se Vám to líbí, nebo ne, reklama a propagace je nezbytná… Křest alba, tiskovka, články v novinách časopisech, rozhovory v rádiu, zvydtelnění na internetu, výlep plakátů… Poradíme, zařídíme…

A co třeba videoklip? Od scénáře po realizaci. Můžete mít klip za pár tisíc ale i za několik milionů… Záleží na Vás. Důležitý je nápad a nápady máme! A profesionální výsledek je pro náš tým samozřejmostí… Vždyď pod tím budeme podepsaní!

Naše nabídka ještě zdaleka nekončí. Můžeme Vám pmoci vytvořit nové image, navrhnout a vyrobit kostýmy a dekorace pro Vaši show…

Je toho jen málo, co Vaší kapele nemůžeme nabídnout…

A cena?

Nemusíme být drahý jen kvůli tomu, že jsme fakt dobrý! 🙂

Těšíme se na Vás! Váš team 4BANDS a Studio Žižkov!

 

Share Button